Продаж будівельних матеріалів

Бітум нафтовий
3328740.jpeg

Бітум нафтовий дорожній є складною сумішшю сполук органіки різного характеру і вуглеводнів, що не викіпає при температурах перегонки нафти. Бітум нафтовий дорожній застосовується при ремонті і створенні нових покриттів автодоріг, а також, на асфальтових заводах для виробництва асфальтобетону.

Емульсія бітумна
emulsii-v-dorojnom-stroitelstve.jpeg

Бітумна емульсія - будівельний матеріал, який виробляють шляхом змішування в спеціальних установках водного розчину, емульгатора і нафтового бітуму (масова частка якого в емульсії від 30 до 70%). Являє собою однорідну рідину темно-коричневого кольору.

Мінеральний порошок
myneralnыj-poroshok-mp1-1024x5763-1-768x432.jpeg

Мінеральний порошок неактивований МП-1 – мінеральний порошок, що отримують помелом карбонатних порід, а також порошки з бітумозної сировини. Невід'ємна складова в асфальтобетонних, щебенево-мастикових і сухих будівельних сумішах. Служить заповнювачем, який забезпечує структурованість, в'язкість.

Асфальтобетонна суміш
asfaltobeton.png

Асфальтобето́н — будівельний матеріал з ущільненої суміші щебеню, піску, мінерального порошку з бітумом, який у гарячому вигляді використовується у дорожньому будівництві як покривний шар.